1985

SEKTÖRLERİMİZ

MADENCİLİK

Bazalt Taşı Ocağı 

Merkez şantiyemiz olan Ankara Kahramankazan’da ruhsatlı maden sahalarımız bulunmaktadır. Bu sahalardan ürettiğimiz bazalt taşı ile birçok alanda faaliyet göstermekteyiz.

İnşaat altyapılarında, yol yapımlarında dolgu malzemesi olarak kullanılan bazalt taşımız fazlasıyla tercih edilmektedir. Mekanik Plent malzeme üretimimiz de bulunmaktadır. Havaalanları pist yapımlarında, yol yapımlarında daha çok tercih edilen plent-miks malzememiz de önemli talep görmektedir. Bunun yanı sıra demiryolu projeleri üstyapılarında özellikle TCDD YHT projelerinde kullanılan ve ülke içerisinde TCDD’nin belirlediği kriterlere en uygun taşlardan olan balast taşımız ile İç Anadolu Bölgesine balast üretimi ve temini şeklinde hizmet vermekteyiz.

BAZALT TAŞI OCAĞI

Kırıkkale Yahşiyan, Kılıçlar köyü mevkiinde bulunan Bazalt Taşı Ocağında çalışmalarımız devam etmektedir. TCDD Kayaş-Yerköy Hızlı Tren Projesi kapsamında gerekli malzemelerin üretimini yapmaktayız.

ALTYAPI İŞLERİ

Dekapaj, hafriyat, yol pist yapımı işlerinde yer almaktayız. 1985’ten bu yana özellikle Ankara içinde birçok önemli hafriyat projelerinde yer aldık. Mevcut halde de bu işlere devam etmekteyiz.

NAKLİYE İŞLERİ

Türkiye genelinde özellikle Ankara içerisinde tüm bölgelerde nakliye işlerimiz devam etmektedir.

İNŞAAT İŞLERİ

Eskişehir ili Sivrihisar ilçesinde bulunan Sivrihisar Havacılık Merkezi’nde 2014’ten bu yana devam eden hangar inşaatları, ofis inşaatları, otel yapımı gibi projelerde yer almaktayız.